top of page

Apie mane

Psichologė, psichoterapeutė kandidatė 

Esu suaugusiųjų klinikinės specializacijos psichologė, Lietuvos bei Italijos psichologų sąjungų narė, psichoterapijos kandidatė. Bakalauro laipsnį įgyjau Lietuvoje, Kaune, Vytauto Didžiojo universitete. Baigusi studijas persikėliau į Italiją  kur įstojau į Sigmund Freud Privat University suaugusiųjų klinikinės psichologijos magistro studijas.

Po universitetinių studijų baigimo pradėjau mokslinių tyrimų stažuotę Milano-Bicocca universitete, kur dirbau su internetinės terapijos ir virtualios realybės naudojimo psichoterapijoje temomis. Ši patirtis paskatino išbandyti konsultavimą internetu pasiekiant tautiešius iš viso pasaulio.

Vis dar pasitaiko, kad gyvenantys užsienyje, ne visada turi galimybes gauti geras psichikos sveikatos paslaugas savo teritorijoje. Tiek kalba eina apie konsultavimą, tiek apie psichoterapiją. Dalis žmonių išbandę jas jaučiasi nesuprasti dėl kultūrinių skirtumų ar kalbos barjero...Tad, kol jūsų interneto ryšys yra stabilus, mes galime susisiekti vienas su kitu ir ir dirbti ties problemomis Jums patogiausiu metu.

Online counselling
Roliciute_Gintare.jpg

Patirtis ir išsilavinimas

Psichologė

Birželis 2021 - dabar

UAB „Mano daktaras” 

Metodas.

Darbe vadovaujuosi integruotos terapijos modeliu. Jis paremtas gero terapinio kontakto kūrimu ir palaikymu, moksliniu pagrindu parinktų technikų konkrečiam klientui taikymu ir  technikomis, skirtomis gilintis į susiformavusių tarpasmeninių santykių dinamikas.

Tik gerai supratę savo situacijos kontekstą galime imtis atsakomybės plaukti prieš labai natūraliai tekančią, nors keliančią problemas,  gyvenimo srovę, prie kurios esame pripratę, kartais besitęsiančią iš kartų į kartas. Pokytis ne visada lengvas, nes tam reikia pastangų pažvelgti į dalykus iš kito kampo, analizuoti ir prisiimti atsakomybę daryti pokyčius sąmoningesne linkme.  

Studijos

2022-dabar

Psichoterapeuto specializacijaScuola di Scuola di Psicoterapia Integrata (SPI)

Integruotos psichoterapijos mokykla (SPI), Bergamo, Italija

2018-2020

Klinikinės psichologijos magistro laipsnis
SFU - Sigmundo Freudo universitetas

Klinikinės psichologijos magistro laipsnis, SFU - Sigmundo Freudo universitetas, Milanas, privatus universitetas. Milanas, Italija

2011-2016

Psichologijos bakalauro laipsnis
Vytauto Didžiojo universitetas, Kaunas, 

Psichologijos bakalauro laipsnis, Vytauto Didžiojo universitetas, Valstybinis universitetas. Kaunas, Lietuva

bottom of page